Administracja stron

WWW

Administracja, prowadzenie stron i sklepów internetowych

W dzisiejszych czasach, posiadanie strony internetowej lub sklepu internetowego jest niezwykle ważne dla sukcesu biznesowego. Jednakże, prowadzenie i zarządzanie takim serwisem może być czasochłonne i wymagać specjalistycznej wiedzy technicznej. Dlatego też, jeśli szukasz pomocy w administrowaniu swoją stroną internetową lub sklepem internetowym, Modern Solutions IT może Ci pomóc!

Oferujemy kompleksową administrację Twoją stroną internetową lub sklepem internetowym, abyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

Bezpieczeństwo, stabilność, prawidłowe wyświetlanie

Dlaczego warto skorzystać z usług administracji?

Okresowe backupy

W zależności od pakietu, wykonujemy kopie zapasowe twojej strony www, sklepu lub portalu i przechowywujemy je na zawnętrznym serwerze. W razie awarii lub ataku Twoje pliki strony są bezpieczne.

Monitoring strony

Czuwamy nad prawidłowym działaniem witryny. Wszystkie nieprawdłowości zgłaszamy i reagujemy. 

Edycja treści

Aktualizacja informacji, takich jak oferta, godziny pracy itd. są kluczowe dla prawidłowego dziania biznesu. Dlatego w skład każdego pakietu wchodzi usługa zmiany treści kontentu. 

Aktualizacja

Każdy sytstem CMS, wtyczka czy szablon co jakiś czas otrzymują poprawki lub ulepszenia. O ile kwestia samych nowości nie zawsze wydaje się być wymogiem koniecznym dla przeprowadzenia aktualizacji o tyle bardzo często również w aktualizacjach pojawiają się poprawki bezpieczeństwa, które są kluczowe dla zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony i zabezpieczneiem się przed ewentualnym włamaniem. Dlatego bierząca aktualizacja jest podstawowym elementem administracji.

Optymalizacja

Szybko otwierająca się strona, dobre wyniki w google? W niektórych pakietach jest to możliwe bez dodatkowych opłat.

Scroll to Top