+48 536 322 568 [email protected]

Administracja stronami WWW, sklepami internetowymi i portalami

Usługa administracji polega na dbaniu i zapewnieniu właściwej funkcjonalności strony, jej bezpieczeństwa, stabilności, ciągłości działania, prowidłowego wyświetlania na przeglądarkach oraz aktualizowaniu zawartych na niej treści.

Dlaczego warto skorzystać z usług administracji?

Okresowe backupy

W zależności od pakietu, wykonujemy kopie zapasowe twojej strony www, sklepu lub portalu i przechowywujemy je na zawnętrznym serwerze. W razie awarii lub ataku Twoje pliki strony są bezpieczne.

Monitoring strony

Czuwamy nad prawidłowym działaniem witryny. Wszystkie nieprawdłowości zgłaszamy i reagujemy. 

Edycja treści

Aktualizacja informacji, takich jak oferta, godziny pracy itd. są kluczowe dla prawidłowego dziania biznesu. Dlatego w skład każdego pakietu wchodzi usługa zmiany treści kontentu. 

Aktualizacja

Każdy sytstem CMS, wtyczka czy szablon co jakiś czas otrzymują poprawki lub ulepszenia. O ile kwestia samych nowości nie zawsze wydaje się być wymogiem koniecznym dla przeprowadzenia aktualizacji o tyle bardzo często również w aktualizacjach pojawiają się poprawki bezpieczeństwa, które są kluczowe dla zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony i zabezpieczneiem się przed ewentualnym włamaniem. Dlatego bierząca aktualizacja jest podstawowym elementem administracji.

Optymalizacja

Szybko otwierająca się strona, dobre wyniki w google? W niektórych pakietach jest to możliwe bez dodatkowych opłat.

PAKIETY

Strona www

Płatność roczna
Płatność miesięczna

sklep internetowy

Płatność roczna
Płatność miesięczna

portal internetowy

Portal internetowy ze względu na swoją złożoną strukturę i specyfikację wymaga specjalnej wyceny. Zapraszamy w tym celu do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy znajdujący się ponieżej. 

Kontakt

Modern Solutions IT
Arkadiusz Duda
NIP: 937-265-53-57 REGON:365468453
Telefon: +48 536 322 568
Email: [email protected]
WhatsApp

    Pin It on Pinterest