Sklep

internetowy

Tworzenie i projektowanie sklepów internetowych

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwolą Ci rozwinąć swoją działalność i zwiększyć sprzedaż w internecie.

Tworzymy sklepy internetowe z myślą o naszych klientach i ich klientach. Nasze rozwiązania są responsywne i zoptymalizowane pod kątem SEO, co pozwala na łatwe wyszukiwanie Twojego sklepu przez potencjalnych klientów. Stawiamy na intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, który zwiększa zadowolenie użytkowników i prowadzi do większej ilości transakcji.

Odnieś sukces dzięki sprzedaży internetowej!

Cena od 3000 zł netto

Projektujemy nowoczesne sklepy internetowe:

Tworząc sklep internetowy, zadbamy o wszystkie szczegóły:

Jeśli planujesz przenieść sprzedaż do sieci, to być może zaciekawi Cię nasza oferta. W jej ramach proponujemy Ci pomoc w założeniu sklepu internetowego. Zajmiemy się projektowaniem wyglądu strony oraz jej działania. W czasie tworzenia zadbamy również o to, by panel do zarządzania treścią był łatwy w obsłudze. Dodatkowo za naszym pośrednictwem możesz wykupić domenę wraz z hostingiem. Zauważ, że dla branży e-commerce zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne.

Projektowanie sklepu internetowego, na co warto zwrócić uwagę?

Zacznij już dziś!

Na początek zastanów się, kto będzie Twoim Klientem i jaki asortyment chcesz wprowadzić do sprzedaży online. Następnie pomyśl, czy planujesz integrację strony z zewnętrznymi usługami. Chodzi tu o platformy handlowe, hurtownie oraz o media społecznościowe. Pamiętaj, że projektowanie sklepu internetowego to proces, w którym duże znaczenie ma:

  • nowoczesny i dopasowany do oferty design,
  • możliwość optymalizacji kodu i tworzenie treści pod kątem SEO i SEM,
  • zapewnienie intuicyjnej nawigacji na platformie e-commerce.

To ostatnie założenie znacząco wpływa na zwiększenie ruchu, a co za tym idzie sprzedaży na stronie.

Sklep e-commerce w nowoczesnym wydaniu

Zadbaj o to, by Twój Klient czuł się komfortowo na zakupach!

Czy wiesz, jak zadbać o to, by być zawsze widocznym w wynikach wyszukiwania przeglądarek? Najważniejsze założenie, które powinien spełniać sklep e-commerce, to dążenie do wdrażania nowoczesnych rozwiązań. Dlatego tworzenie go jest tak naprawdę procesem ciągłym. Mając to na uwadze, już na etapie projektowania należy uwzględnić możliwość rozwoju strony. Stosujemy tę dobrą praktykę od wielu lat. W związku z tym nasze platformy internetowe są zawsze na topie. Przekonaj się i zobacz portfolio!

Od czego zacząć założenie sklepu internetowego?

Zdaniem ekspertów bardzo ważne w czasie tworzenia strony jest jej nazwa. Dlatego otwierając sklep internetowy, zadbaj o założenie domeny e-commerce. Jeśli powierzysz nam zaprojektowanie twojego sklepu internetowego, to również możemy zając się tym aspektem, podobnie jak hostingiem.

Czekamy na Twoje zapytanie!

Scroll to Top