+48 536 322 568 [email protected]

PERFECT LINE

O projekcie

Perfect Line to firma założona przez znaną dietetyczkę mgr inż. Kingę Kryskę-Domańską

Mieliśmy okazję przygotować spersonalizowany design oraz zaprogramować go w technologii RWD(Responsive web design), tak aby na każdym urządzeniu strona otwierała się prawidłowo.

Oprócz standardowych funkcji, jak formularz kontaktowy, strona została wyposażona system newslettera pomocnego przy działaniach marketingowych.

Ponadto na stronie został zaimplementowany sklep z możliwością dokonywania płatności online za produkty wirtualne (ebook) z generacją tymczasowego linka do pobrania w określonym czasie po dokonaniu płatności.

Opinia klienta

Kinga Domańska
Kinga Domańska
rok temu
Z całego serca polecam współpracę z Modern Solution IT. Pan Arek wykonał stronę ze sklepem internetowym zgodnie z moim wszystkimi wskazówkami. Ponad to sam proponował rozwiązania żeby jeszcze bardziej usprawnić działanie strony. Wykazał się cierpliwością izrozumieniem dla laika jakim jestem jeżeli chodzi o WP. Pomógł mi też natychmiast kiedy strona przestała działać z mojej winy, naprawił wszystkie błędy praktycznie zaraz. Dziękuję bardzo Panie Arku 🙂 Polecam, firma godna zaufania.

Kontakt

Modern Solutions IT
Arkadiusz Duda
NIP: 937-265-53-57 REGON:365468453
Telefon: +48 536 322 568
Email: [email protected]
WhatsApp

    Pin It on Pinterest

    Share This