Realizacje

ORMAsport
Portal
Chemcraft
FENSTERLÄDEN NIEDERMEIER
Tenis PerfORMAnce Academy
O projekcie

Tenis PerfORMAnce Academy

Tenis PerfORMAnce Academy dostarcza kompleksowe rozwiązania dla tenisa, zarówno na poziomie zawodniczym, jak i rekreacyjnym.

Mieliśmy przyjemność wykonać i zaprogramować stronę www w technologii RWD (Responsive web design), tak aby na każdym urządzeniu strona otwierała się prawidłowo.

Rozubudowana strona z wieloma imponującymi animacjami oraz zachowanymi akcentami tematycznymi. 

Na stronie nie zabrakło formularza kontaktowego oraz responsywnych tabel cennikowych. 

Strona posiada również przeglądarkę pdf dla wygody użytkownika w celu lepszej prezentacji pakietu treningowego. 

3DmKits
O projekcie

3DmKits

3DmKits to firma zajmująca się projektowaniem modeli 3D.

Mieliśmy przyjemność odwzorować wizję klienta sklepu internetowego w technologii RWD (Responsive web design), tak aby na każdym urządzeniu strona otwierała się prawidłowo.

Standardowe funkcje sklepu takie jak lista produktów, wyszukiwarka oraz galeria została zmodyfikowana pod wymagania klienta. 

KB ELEKTRO
O projekcie

KB ELEKTRO

FIRMA KB ELEKTRO S.C. powstała w 2018 roku w wyniku wieloletniej współpracy między dwoma firmami z branży elektrycznej oraz nisko prądowej. Dzięki połączeniu sił obu wspólników z ponad 15 letnim doświadczeniem doszło do powstania spółki z szerokim zakresem usług elektro instalacyjnych.

Mieliśmy przyjemność przygotować wyjątkowy design oraz zaprogramować go w technologii RWD(Responsive web design), tak aby na każdym urządzeniu strona otwierała się prawidłowo.

PERFECT LINE
O projekcie

PERFECT LINE

Perfect Line to firma założona przez znaną dietetyczkę mgr inż. Kingę Kryskę-Domańską

Mieliśmy okazję przygotować spersonalizowany design oraz zaprogramować go w technologii RWD(Responsive web design), tak aby na każdym urządzeniu strona otwierała się prawidłowo.

Oprócz standardowych funkcji, jak formularz kontaktowy, strona została wyposażona system newslettera pomocnego przy działaniach marketingowych.

Ponadto na stronie został zaimplementowany sklep z możliwością dokonywania płatności online za produkty wirtualne (ebook) z generacją tymczasowego linka do pobrania w określonym czasie po dokonaniu płatności.

BIELSKI REMONT
CRYPTIONY
BESKID APART
CRICETTO
HOLA DOMINIKANA
ROTHIS TOURS
ZDROWIEJESZ
ALEMUZYK
Scroll to Top